Sofie Vermeersch

Gemeenteraadslid, Lid Bijzonder Comité Sociale Dienst

Mandaat:

  • Raadslid Aalter sinds 2 januari 2013
  • Lid van het bijzonder comité sociale dienst van 2 januari 2019 tot 22 februari 2019 en vanaf 1 april 2019