Patrick Hoste

Eerste Schepen

 

Bevoegdheden:

  • Personeel
  • Co√∂rdinatie
  • Ruimtelijke organisatie (ROL)
  • Patrimoniumontwikkeling
  • Infrabeheer (openbaar domein)
  • Leefomgeving en recyclageparken
  • Beroepsactieve bevolking (inclusief land- en tuinbouw)
  • Dierenwelzijn
  • Kraenepoel
  • Poekebeek

Mandaat:

  • Raadslid sinds 17 januari 1995
  • Schepen sinds 23 december 1998
  • Waarnemend burgemeester van 9 februari 2008 tot en met 2 januari 2013
  • Waarnemend burgemeester van 22 februari 2013 tot en met 30 september 2020