Marleen Van Wassenhove

Gemeenteraadslid

Mandaat:

  • OCMW-raadslid Knesselare van 2 januari 2013 tot 31 juli 2015
  • Raadslid Knesselare sinds 30 januari 2013
  • Raadslid Aalter sinds 2 januari 2019