Kris Ally

Voorzitter van de gemeenteraad

 

Mandaat:

  • Raadslid Knesselare van 24 januari 2007 tot 1 januari 2019
  • Raadslid Aalter sinds 2 januari 2019
  • Voorzitter gemeenteraad Knesselare van 2 januari 2013 tot 1 januari 2019
  • Schepen Aalter van 2 januari 2019 tot en met 30 september 2020
  • Voorzitter van de gemeenteraad sinds 12 oktober 2020