Johan Van den Kerchove

Zevende Schepen

Bevoegdheden:

  • Welzijn en armoedebeleid
  • Gezondheidszorg en preventie
  • Aanvullende thuiszorg
  • Beleid individuele hulpverlening
  • Welzijnsband, Sociale raad en seniorenbeleid

Mandaat:

  • Raadslid Knesselare van 3 januari 2001 tot 30 januari 2013
  • Voorzitter OCMW Knesselare van 2 januari 2007 tot 1 januari 2019
  • Raadslid Aalter sinds 2 januari 2019
  • Voorzitter van het bijzonder comité sociale dienst vanaf 2 januari 2019