Herlinde Trenson

Tweede Schepen

Bevoegdheden:

  • Cultuur
  • Erfgoedbeleid
  • Bibliotheken
  • Infrabeheer (gebouwen)
  • Gebruiksbeheer (gebouwen)
  • Economie en gelijke kansenbeleid
  • Toerisme en city marketing

Mandaat:

  • Raadslid Knesselare van 23 januari 1995 tot 1 januari 2019
  • Raadslid Aalter sinds 2 januari 2019
  • Schepen Knesselare van 2 januari 2007 tot 1 januari 2019
  • Schepen Aalter sinds 2 januari 2019