Hedeli Sassi

Gemeenteraadslid, Lid bijzonder comité voor de sociale dienst

Mandaat:

  • Raadslid Knesselare sinds 2 januari 2013
  • Schepen Knesselare van 22 januari 2016 tot 1 januari 2019
  • Raadslid Aalter sinds 2 januari 2019
  • Lid van het bijzonder comité sociale dienst van 2 januari 2019 tot 22 februari 2019 en vanaf 1 april 2019