Dirk De Smul

Derde Schepen

Bevoegdheden:

  • Ambtenaar burgerlijke stand
  • Burgerzaken
  • Gemeenschapsbeleid
  • Gebruiksbeheer (openbaar domein)
  • Evenementen, markten en protocol
  • Openbare netheid

Mandaat:

  • Raadslid sinds 10 januari 1989
  • Schepen sinds 23 december 1998
  • Voorzitter gemeenteraad van 2 januari 2013 tot en met 26 januari 2015