Cindy Moerman

Gemeenteraadslid

Mandaat:

  • OCMW-raadslid Knesselare vanaf 2 januari 2013 tot 17 februari 2015
  • Raadslid Knesselare sinds 21 januari 2015
  • Raadslid Aalter sinds 2 januari 2019