Christine Martens

Lid bijzonder comité voor de sociale dienst

Mandaat:

  • Raadslid Aalter van 8 februari 2010 tot 20 december 2012
  • Raadslid Aalter van 2 januari 2013 tot 31 december 2018
  • Lid van het bijzonder comité sociale dienst van 2 januari 2019 tot 22 februari 2019 en vanaf 1 april 2019